Biominera Biyolojik Transdermal Zayıflama Bandıİstanbul Korse Merkezi daha önceden Lp Diyet bant ile radyo ve Tv kanallarında birçok kez karşımıza çıkmıştı.


Şimdi yeni ürünü " Transdermal Bant "Transdermal Bant nedir ?


Biominera biyolojik transdermal zayıflama bandı klinik çalışmaları italya degli studi di pavia üniversite hastanesinde bilim adamaları tarafından yapılarak test edilip onaylanmış bir ürünTransdermal Bant Etkisi ?

Yorucu egzersizler YOK !

Aç kalmak  YOK !


Vakit harcamadan fazla kilolarınızdan kurtulmak ve iştahınızı kontrol altına almak artık mümkün.

Biominera biyolojik zayıflama bandı ile  4 haftada istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz..

( Bunu bizler değil İstanbul Korse Merkezi ürün tanıtımında söylüyor !)

Transdermal Bant Nasıl Kilo Vermemi  Sağlıyor

 İçinde ne var ki ?


4 haftada istediğiniz  kilo kaybı biominera zayıflama bandı içerisindeki  le carnitine amino asidi ve kafein maddesi
(yağ yakımını arttıran bu etken madde aynı zamanda selülitli doku üzerindede gözle görülebilinir iyileşmeler yapabilmektedir) ile yağ metabolizmanızın harekete geçerek hızlanması ve vücuttan yağ atılmasına yardımcı olur-muş !


İçinde ise öyle bir karışımlar var ki of off !! İşte bir kaç örnek

Zayıflama bandı plasterlerine işlenen bitki özlerisarmaşık,nane, karanfil,zencefil(ödem atımına yardımcıdır ve antioksidan etkilidir),
kara yosun, duvar sarmaşığı,at kestanesi(ödem atımına yardımcı at kestanesi özü tıp'ta bir çok dalda kullanılmaktadır,yeşil çay(dolaşım düzenleyeci, ödem attırırcı ve metobolizma hızlandırıcıdır), zencefil, tarcın yağı(dolaşımı düzenleyen ve ödem atımını yardımcı olan tarcın kan şekerinizin düzenlenmesindede etkilidir), orman sarmaşığı(selülit tedavisinda çok ciddi etken maddedir), fucus vesilcolus (kahverengi yosun)içeriğindeki iyot dolayısıyla iştah kontrolü sağlamaya yardımcı olarak  tokluk hissine sebep olur.


Transdermal Bant Nereye Yapıştırılacak ?

Kalça ve Göbek kısmına yapıştırmalısınız.

Kol , ayak yada boyun gibi yerlere değil !!Bizlerden tavsiye ... Ürünleri kullanmadan önce doktorunuza mutlaka danışın. Hamileyseniz zayıflama ürünlerinden kesinlikle uzak durun ! Yaşınız 18 altındaysa acele etmeyin eğer aşırı kilonuz varsa anne ve baba kontrolünde  doktora gitmelisiniz.

Kaynak : İstanbul Korse Merkezi